۳ صندوق جدید Grayscale Investments

در ۹ می، مدیر صندوق ارزهای دیجیتال Grayscale Investments تأسیس Grayscale Funds Trust را اعلام کرد و پرونده‌های ثبت‌نام برای سه صندوق قابل معامله در بورس را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال کرد.

 

Grayscale تراست و فایل‌های Grayscale Funds را برای ۳ ETF معرفی می‌کند

Grayscale Investments به عنوان مدیر پیشرو صندوق ارز دیجیتال، از نظر دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) از راه‌اندازی Grayscale Funds Trust رونمایی کرد. تراست یک ساختار اعتماد قانونی دلاور است که برای تقویت قابلیت‌های مدیریت دارایی شرکت در سراسر جهان طراحی شده است.

 

Grayscale در روز سه‌شنبه اظهار داشت:

بیانیه ثبت‌نام مربوط به Grayscale Funds Trust در SEC ثبت شده است اما هنوز موثر واقع نشده است.

 

Grayscale تأکید کرد که قبلاً Grayscale Advisors را تأسیس کرده بودند، یک مشاور سرمایه‌گذاری ثبت شده در SEC، که به عنوان مشاور تراست جدید خدمت خواهد کرد. علاوه بر تراست، Grayscale همچنین برای سه چیز اضافی اظهارنامه ثبت نام کرده است. این صندوق‌های تازه راه‌اندازی شده از ETF آتی اتریوم خاکستری، ETF ترکیبی بیت کوین جهانی Grayscale و ETF حریم خصوصی Grayscale تشکیل شده‌اند.

 

مدیر عامل Grayscale به نام Michael Sonnenshein در بیانیه‌ای گفت:

ایجاد Grayscale Funds Trust نشان‌دهنده تعهد ما به افزایش مسئولیت‌پذیری کسب و کار Grayscale است و افزود که ما در حال ایجاد پایه‌های لازم هستیم تا Grayscale بتواند به ایجاد و مدیریت محصولات تنظیم‌شده ادامه دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا