اخبار بلاکچیناخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بیت‌ کوین

برداشت‌های ۳AC از Curve

برای اولین بار در حدود ۱۰ روز، یکی از کیف‌پول‌های مرتبط با صندوق تامینی مشکل دار ارزهای دیجیتال، Three Arrows Capital، مقداری از وجوهش را جابه‌جا کرده است. این کیف‌پول مرتبط با ۳AC، به میزان ۳۳ میلیون دلار stETH را از استخر نقدینگی Curve برداشت کرده است.

 

۳۳ میلیون دلار ETH توسط کیف‌پول Three Arrows Capital از Curve برداشت شد

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که این آدرس ۳۳ میلیون دلار stETH را از استخر نقدینگی Curve، در کنار تقریباً ۲ میلیون دلار BTC برداشت کرده است.

 

داده های Etherscan نشان می‌دهد که آدرس مرتبط با Three Arrows Capital حدود ۳۳ میلیون دلار (۲۰,۹۴۵ stETH) را از قرارداد Curve Liquidity Farming Pool برداشت کرده است.

 

این آدرس همچنین ۲۰۲ WBTC به ارزش حدود ۴ میلیون دلار را برداشت کرد. به نظر می‌رسد هیچ دلیلی پشت این حرکت وجود ندارد. البته شایان ذکر است که آخرین تحولات با Three Arrows Capital در پایان ماه اوت اتفاق افتاد. در آن زمان، Teneo، مدیر تصفیه ۳AC، مجوز بررسی سوابق مالی شرکت در سنگاپور را دریافت کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا