اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

دریافت ۳۵ میلیون دلار از Trinity Capital

روز سه‌شنبه، شرکت فناوری انرژی و استخراج بیت‌کوین Cleanspark اعلام کرد که ۳۵ میلیون دلار از سرمایه‌گذاری Trinity Capital دریافت کرده است. به گفته این شرکت، Cleanspark قصد دارد از منابع مالی برای رشد مخارج سرمایه استفاده کند.

 

Cleanspark برای تقویت هزینه های رشد با ۳۵ میلیون دلار تامین مالی از Trinity Capital

Cleanspark فاش کرده است که یک قرارداد مالی ۳۵ میلیون دلاری با ارائه دهنده تامین مالی بدهی خطرپذیر Trinity Capital به منظور تقویت رشد شرکت نهایی کرده است. این قرارداد مالی پس از توسعه اخیر Cleanspark در تگزاس در ماه مارس انجام شد، زیرا این شرکت اعلام کرد که قصد دارد عملیات خود را در ایالت Lone Star با ۵۰۰ مگاوات (MW) انرژی تجدید پذیر گسترش دهد.

طبق گفته Cleanspark، قرارداد مالی سه ساله با Trinity Capital با حمایت ۳,۳۳۶ ماینر جدید S19j Pro و دارای نرخ بهره سالانه ۹.۹٪ است. گری وکیارلی، مدیر مالی شرکت Cleanspark در بیانیه‌ای گفت:

این تسهیلات غیر رقیق‌کننده نمونه‌ای از ارائه استراتژی سرمایه و انتظاراتی است که قبلاً بیان کرده‌ایم. ما در نظر داریم به تلاش های خود برای به دست آوردن سرمایه غیر کاهش دهنده برای تامین مالی نیازهای سرمایه رشد خود ادامه دهیم.

 

تامین مالی برای توسعه عملیات در حالی که حداکثر بازده برای سهامداران داشته باشد

Cleanspark خود را یک شرکت استخراج بیت کوین متمرکز بر پایداری می داند و تامین مالی برای تقویت تجارت پایدار Cleanspark در نظر گرفته شده است. این شرکت برخی از دارایی های بیت کوین (BTC) را به منظور تأمین مالی توسعه عملیات با هدف به حداکثر رساندن بازده پایدار برای سهامداران تبدیل خواهد کرد.

در طول سال گذشته، Cleanspark در حال جذب ماینرها و انجام تعدادی حرکت تجاری از جمله شروع یک ابتکار خنک کننده ۲۰ مگاواتی در دسامبر گذشته بوده است. رایان لیتل، مدیر عامل تامین مالی تجهیزات در ترینیتی کپیتال، طی این اعلامیه توضیح داد که شرکت مشتاقانه منتظر همکاری با Cleanspark است.

لیتل خاطرنشان کرد:

ما هیجان زده هستیم که با تیم Cleanspark همکاری کنیم، تیمی که ماموریت استخراج بیت کوین با استفاده ترکیبی از انرژی های پایدار از جمله هسته ای، برق آبی، خورشیدی و باد را دارد. Cleanspark افزودنی عالی به مجموعه ماست و اخیراً در فهرست فایننشال تایمز در میان ۵۰ شرکت برتر با سریع‌ترین رشد، جایگاهی کسب کرده است. ما مشتاقانه منتظریم تا بخشی از داستان رشد آنها باشیم.

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا