اخبار بیت‌ کویناخبار جهان

۳ معیار اصلی برای حرکت صعودی بیت کوین

Jurrien Timmer، مدیر کلان جهانی در Fidelity معیارهای زیادی را در مورد جایگاه فعلی بیت کوین در بازار و پتانسیل آن برای معکوس ارائه کرده است. به گفته تیمر، بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش، در سطح حمایت تاریخی قرار دارد.

نسبت بیت کوین به طلا

همانطور که تایمر اشاره کرده است، نسبت بیت کوین به طلا می تواند به عنوان یک “بارومتر” برای دارایی مورد استفاده قرار گیرد، که در حال تبدیل شدن به نسخه مدرن یا دیجیتالی از نوع سنتی ذخیره ارزش دارایی است، که طلا برای دهه ها بوده است.

طبق نمودار، این نسبت پس از ردیابی مجدد از بالای محلی، روی یک حمایت اصلی باقی می‌ماند. این نسبت از طریق فشار فروش بر طلا و بیت کوین با موفقیت حفظ شده و اکنون در حال ادغام است.

 

جریان خواب

یکی دیگر از معیارهای زنجیره‌ای که برای تعیین اینکه آیا بیت‌کوین عمدتاً توسط دست‌های «ضعیف» یا «قوی» نگه داشته می‌شود، در پایین‌ترین نقطه از انتهای سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ باقی مانده است، که نشان می‌دهد سکه‌های قدیمی‌تر مصرف نشده باقی مانده‌اند و سکه‌های «جوان‌تر» قبلاً باقی مانده‌اند. دوباره توزیع شد. این متریک با این فرض که بیت کوین پس از یک اصلاح بزرگ بین ۴ و ۱۱ می وارد فاز انباشتگی می شود، ارتباط دارد.

 

تعداد دارندگان بلند مدت تغییر نکرده است

علیرغم کاهش ۶۰ درصدی بیت کوین ، دارندگان بلندمدت حتی به تسلیم یا کاهش دارایی های خود نزدیک نیستند زیرا معیار ردیابی تعداد سرمایه گذاران قدیمی برای بیش از یک سال در ۱۳ درصد باقی مانده است.

به گفته یک تحلیلگر Fidelity، گردآوری معیارها و شاخص های ذکر شده در بالا، بیت کوین را در موقعیت لذت بخشی قرار می دهد. تایمر معتقد است که بیت کوین علاوه بر اینکه در پشتیبان اصلی باقی می ماند، بر اساس شاخص ها و معیارهای روی زنجیره و فنی، بسیار کم ارزش است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا