تحلیل هفتگی ترون (TRX) ۳ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال ترون، این روز‌ها قدرتمند عملکرده و بازار را در ریزش‌ها همراهی نمی‌کند. عوامل فاندامنتالی متعددی از درحال حمایت از قیمت‌ ترون هستند که توضیح آنها از حوصله این مطالب خارج است. از نظر نمودار ترون با تحلیل هفته گذشته تفاوت چندانی نکرده و همچنان درون مثلث خود گرفتار است. مثلثی که بیش از یک سال است به طول انجامیده، قطعا ترون را وارد روند طولانی مدت جدیدی خواهد کرد.

 

تایم فریم روزانه ترون
تایم فریم روزانه ترون

 

با وجود اینکه حمایت ۵ سنتی ترون بسیار قدرتمند است، اما همچنان کف واقعی ترون را می‌توان حمایت ۳ سنت دید. البته در صورتی که مثلث قصد شکستن از پایین را داشته باشد. در صورتی خروج مثلث به سمت بالا و وجود شرایط هموار در کلیت بازار احتمال اینکه ترون وارد یک روند صعودی قوی شود بسیار است. این روند می‌تواند تارگت‌ ۲۰ تا ۳۰ سنت را در خود داشته باشد.

اندیکاتور MACD در تایم  فریم روزانه شرایط بسیار مناسبی دارد. مکدی یک روند صعودی با کف‌های بالا تشکیل داده و هم‌اکنون در حال ایجاد یک کراس صعودی است. این یک نشانه مثبت برای ترون به حساب می‌رود.

در هر صورت تا زمانی که ترون از خط روند نزولی خود خارج نشود و خود را بالای آن تثبیت نکند نباید برای خرید ترون عجله کرد.

  • اگر قصد سرمایه‌گذاری در ترون را دارید عجله نکنید، در حال حاضر ترون در موقعیت معامله قرار ندارد.
  • در صورت نزول ترون خرید بهتر و در صورت صعود خرید کم‌ریسک‌تری انجام خواهید داد.
  • ترون پروژه پرتانسیلی است و در بلند مدت قطعا قیمت‌های بیشتری را خواهد دید.
تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا