اخبار NFTاخبار آلت‌کوین‌هااخبار بلاکچین

آوالانچ برای میزبانی مارکت پلیس NFT Novel آماده است

آوالانچ (AVAX) اکوسیستم برنامه های کاربردی غیرمتمرکز (dApps)، پلتفرم کلکسیونی دیجیتال عجیب و غریب Artcrypted آن را به عنوان مبنای فنی خود انتخاب کرد.

طبق اعلامیه رسمی که توسط بازار Artrcrypted NFT به اشتراک گذاشته شده است، قرار است در ژوئن ۲۰۲۲ عملیات خود را بر روی بلاک چین AVAX آغاز کند.

پس از راه‌اندازی، پلتفرم Artrcrypted، این پلتفرم بر روی انتشار مفاهیم هنری «بی‌نظیر» متمرکز خواهد شد که قبلاً به صورت فیزیکی یا دیجیتالی رونمایی نشده بودند.

 

تیم Artcrypted تصمیم به همکاری با Avalanche به دلیل طراحی فنی پیشرفته و کارآمد با منابع آن گرفت که موانع قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری را از بین می برد:

ما به آینده پروژه آنها اعتقاد داریم. با فناوری زیرشبکه آنها، ما عملکرد برتر و پایداری بیشتری را با حداقل کسری از هزینه انرژی تضمین می کنیم.

 

 

Avalanche (AVAX) زیرشبکه های خود را به عنوان یک راه حل مقیاس پذیری بهینه تر در مقایسه با جریان اصلی اتریوم L2 تبلیغ می کند.

 

آوردن NFT ها به منطقه LATAM

به این ترتیب، Artrcrypted می‌تواند به مشتریان و علاقه‌مندان خود هزینه‌های کاهش‌یافته‌ای ارائه دهد تا هنرمندان بتوانند به جای جمع‌آوری سرمایه، روی خلق تمرکز کنند.  Artrcrypted در استراتژی توسعه کسب و کار خود، هنرمندان آمریکای لاتین را در اولویت قرار می دهد.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا