اخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار ارز دیجیتال

افزایش ۲۷۶ درصدی معاملات ارز شیبا

در ۲۴ ساعت گذشته هفتاد و پنج تراکنش بزرگ، یعنی تراکنش‌های بالای ۱۰۰۰۰۰ دلار برای شبکه شیبا اینو ثبت شده است. زمان بندی نهنگ‌های شیبا قیمت لحظه‌ای این ارز را با جهش مواجه کرد. معاملات بزرگ شیبا بیشتر به عنوان پروکسی برای فعالیت نهنگ‌ها یا بازیکنان بزرگ بازار عمل می‌کند.

بر اساس داده‌های IntoTheblock، به نظر دارندگان بزرگ شیبا یا نهنگ‌ها، زمان تغییر قیمت شیبا را تعیین می‌کنند، زیرا معاملات بزرگ ۲۷۵ درصد افزایش یافته است. معاملات بزرگ شیبا اغلب به عنوان یک شاخص غیرمستقیم از فعالیت نهنگ‌ها یا بازیکنان بزرگ عمل می‌‍کنند. افزایش این معیار اغلب حاکی از افزایش فعالیت نهنگ‌ها، خرید یا فروش است. جهش گسترده در معاملات بزرگ منجر به افزایش چشمگیر قیمت شیبا اینو در اوایل آگوست شد. شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Santiment این را اندکی پس از افزایش ۳۵ درصدی شیبا اینو اعلام کرد.

 

شیبا اینو

بر اساس داده‌های CoinMarketCap.COM، شیبا چهاردهمین ارز دیجیتال بزرگ، دارای ارزش بازار ۶.۸۶ میلیارد دلار است و در حال حاضر با رشد ۲.۷۰ درصدی در حدود ۰.۰۰۰۰۱۲۵ دلار معامله می شود. در نتیجه، نزدیک به ۲۴۲ میلیون توکن SHIB در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شده است و نرخ توکن سوزی به شدت افزایش یافته است.

در ۲۸ آگوست، شیبا زیر سطح حمایت فوری ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار شکست و بسته شد، اما خرس‌ها نتوانستند از موقعیت خود استفاده کنند. این نشان می‌دهد که گاوها در حال انباشته شدن توکن‌های خود هستند.

اگر خریداران قیمت شیبا را بالاتر از MA 50 (0.000012 دلار) نگه دارند، قیمت شیبا ممکن است تا سقف ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار را افزایش یابد. اگر قیمت شیبا از این سطح کاهش یابد، قیمت شیبا می‌تواند مدتی را در محدوده بین ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار قفل کند. اگر گاوها قیمت را بالای ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار نگهدارند،  قیمت شیبا می تواند به سطح ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار برسد. با این حال، شیبا برای حفظ چشم انداز مثبت، باید بالاتر از پایین ترین سطح روزانه ۲۸ آگوست نگه دارد.

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا