اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

۲۳۶k بیت کوین توسط مؤسسات بزرگ فروخته شده است

بر اساس تخمین تحلیلگر Arcane Research، تسلا تنها متحمل ضرری جزئی در کاهش قیمت بیت کوین شد زیرا ۷۵ درصد از دارایی های آن به قیمت ۳۲,۲۰۹ دلار فروخته شد. در بحث اخیر در توییتر، وتل لوند، تحلیلگر Arcane Research فاش کرد که از زمان شروع ریزش Terra، تعدادی از سرمایه‌گذاران نهادی بیت کوین را فروخته‌اند که در نتیجه کل بازار ارزهای دیجیتال را مختل کرده است. در برآورد او، تسلا ۲۹,۰۶۰ بیت کوین را با میانگین قیمت ۳۲,۲۰۹ دلار در ماه می فروخت.

 

فروش اجباری

از نظر لوند، انفجارهای بزرگ نهادی در دو ماه گذشته از سقوط Terra در ۱۰ می آغاز شد. زمانی که Do Kown بیش از ۸۰ هزار بیت کوین فروخت تا از برابری UST با دلار دفاع کند.

 

از آن زمان، این بیماری به سرعت در سراسر صنعت پخش شد و فشار فروش را عمیق‌تر کرد و منجر به فروش ۲۳۶,۲۳۷ بیت کوین توسط موسسات بزرگ شد. لوند خاطرنشان کرد که این عدد را برای پوشش ریسک که معمولاً در بازارهای خرسی کریپتو رخ می‌دهد، محاسبه نمی‌کند.

 

در بحبوحه بازارها، ماینرها نیز تحت فشار قرار گرفتند تا دارایی های بیت کوین خود را تخلیه کنند و در مجموع ۴,۴۵۶ بیت کوین در ماه فروختند. در این بین، تسلا ۷۵ درصد از دارایی های بیت کوین خود را فروخت که طبق برآورد لوند، ۲۹,۰۶۰ بیت کوین بود. تسلا همچنان ۹,۶۸۶ بیت کوین در اختیار دارد که نسبت به ۴۳,۰۵۳ بیت کوین اول فوریه ۲۰۲۱، کاهش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا