شرط ۱ میلیون دلاری بیت کوین بسته شد

بالاجی سرینیواسان، مدیر ارشد فناوری Coinbase، زودهنگام شرط‌بندی مبنی بر اینکه قیمت بیت کوین تا اواسط ژوئن به یک میلیون دلار می‌رسد، در بحبوحه تورم فوق العاده دلار آمریکا، پایان داد. Srinivasan در مجموع ۱.۵ میلیون دلار، بیشتر از ۱ میلیون دلار تعهد شده اولیه، با دو سوم پول به دو سازمان پرداخت کرد.

 

CTO سابق Coinbase پیش از موعد شرط یک میلیون دلاری بیت کوین را می‌بندد

بالاجی سرینیواسان، مدیر ارشد فناوری سابق صرافی رمزارز Coinbase ایالات متحده، شرط‌بندی میلیون دلاری بیت کوین خود را بسته است. روز سه‌شنبه، سرینیواسان در وب‌سایت و رسانه‌های اجتماعی خود اعلام کرد که شرط ظاهراً باخته را زودتر از موعد تسویه کرده است.

 

مدلاک در ۱۶ مارس شرط‌بندی کرد و در توییتی نوشت:

من برای هر کسی ۱ میلیون دلار شرط می‌بندم که ایالات متحده وارد تورم شدید نشود. سرینیواسان روز بعد آن را پذیرفت و از مدلاک خواست ۱ بیت کوین بخرد و قول داد که اگر قیمت کریپتو پیشرو در ۹۰ روز به ۱ میلیون دلار نرسد، ۱ میلیون دلار برای او بفرستد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا