کاهش ۱ میلیارد دلاری بخش AI بازار کریپتو

تقریباً سه ماه پیش، ۷۴ ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی ارزش بازاری بیش از ۴ میلیارد دلار داشتند. با این حال، از آن زمان، بازار ارزهای دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی بیش از یک میلیارد دلار از ارزش خود را از دست داده است.

 

با کاهش ارزش ارزهای دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی، یک میلیارد دلار از بازار حذف شد

در ابتدای سال، محصولات حاوی هوش مصنوعی (AI) با افزایش نرم‌افزار متمرکز بر هوش مصنوعی که در سال ۲۰۲۳ مورد توجه قرار گرفت، شاهد تقاضای قابل توجهی بودند. این روند به حوزه ارزهای دیجیتال نفوذ کرد و منجر به ایجاد ۷۴ توکن مبتنی بر هوش مصنوعی شد. ۴.۰۳ میلیارد دلار تا پایان فوریه. در اوج خود، بازار ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی در ۲۷ فوریه ۲۰۲۳ حجم معاملات ۲۴ ساعته ۴۴۴.۳۹ میلیون دلاری را ثبت کرد.

 

در حال حاضر، حجم تجارت و ارزش بازار در بخش هوش مصنوعی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. داده‌های cryptoslate.com نشان می‌دهد که در مجموع ۸۹ دارایی کریپتویی مرتبط با هوش مصنوعی در حال حاضر ۲.۹۳ میلیارد دلار ارزش دارند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا