اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

افزایش ۱۸ مگاواتی ظرفیت the Bunker

در ۲۸ ژوئیه، شرکت استخراج بیت کوین Bitfarms با افزودن تقریبا ۱۸ مگاوات ظرفیت به این عملیات، تکمیل مرحله دوم توسعه تاسیسات خود را اعلام کرد. تاسیسات ماینینگ که Bunker نام دارد، اکنون تقریباً ۳.۸ اگزاهش در ثانیه (EH/s) دارد، پس از افزایش ۱۸ مگاواتی، قدرت محاسباتی تا ۲۰۰ پتاهاش در ثانیه (PH/s) افزایش یافت.

 

Bitfarms به میزان ۱۸ مگاوات به The Bunker اضافه می کند، شرکت می گوید تولید روزانه به ۱۶.۸ بیت کوین می رسد

Bitfarms Ltd اعلام کرده است که این شرکت با افزودن ۱۸ مگاوات ظرفیت به تاسیسات، The Bunker را بهبود بخشیده است. این شرکت فاز ۲ ساخت و ساز The Bunker را به پایان رساند و در مجموع ۹,۴۵۰ استخراج کننده (ماینر) بیت کوین در آن نصب شده است. Bunker در مارس ۲۰۲۲ فعالیت خود را آغاز کرد و فاز ۳ شاهد ساخت مرکز داده خواهد بود. فاز ۳ قصد دارد ۳,۲۵۰ ماینر دیگر را به این مرکز اضافه کند که ۳۲۵ PH/s، هش ریت اضافه خواهد کرد.

 

در حال حاضر، فاز ۲، افزایشی ۱۸ مگاواتی بود که ۲۰۰ PH/s را به عملیات اضافه کرد و این شرکت ادعا می کند که در مجموع ۳.۸ EH/s یا تقریباً ۲٪ از هش ریت فعلی جهانی را مدیریت می کند.

 

جف مورفی، رئیس و مدیر عامل Bitfarms گفت:

تکمیل فاز ۲ گسترش Bunker یک نقطه عطف استراتژیک است که منجر به افزایش هش‌ریت ما به ۳.۸ اگزاهش در ثانیه (EH/s) شد که نسبت به ابتدای ژوئیه ۵.۵ درصد افزایش داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا