افزایش ۱۵۳ درصدی کارمزدهای اتریوم در ۳۰ روز گذشته

پس از اجرای ارتقاء Shapella در ۱۲ آپریل، هزینه‌های شبکه اتریوم افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است. در ۳۰ روز گذشته، کارمزدهای زنجیره‌ای بیش از ۱۵۳ درصد افزایش یافته است، از نرخ قبلی ۴.۶۵ دلار در هر انتقال به میانگین فعلی ۱۱.۸۰ دلار در هر تراکنش. داده‌ها افزایش قابل‌توجهی در هزینه‌های مرتبط با تراکنش‌های شبکه اتریوم را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده افزایش قابل‌توجه در فعالیت زنجیره‌ای است.

 

کارمزد Onchain در شبکه اتریوم در یک ماه ۱۵۳ درصد افزایش میابد، در حالی که تراکنش‌های روزانه Arbitrum از ارتقای ETH پس از Shapella فراتر می‌رود

طی ماه گذشته، کارمزدهای شبکه اتریوم شاهد افزایش زیادی بوده است، به طوری که هزینه نقل و انتقالات زنجیره‌ای از ۴.۶۵ دلار به ازای هر تراکنش در ۱ آپریل به میانگین ۰.۰۰۶۴ اتر یا ۱۱.۸۰ دلار در هر انتقال در حال حاضر افزایش یافته است.

 

داده‌ها نشان می‌دهد که میانگین هزینه‌های دریافت شده توسط شبکه اتریوم تنها در ۳۰ روز، ۱۵۳ درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، حتی هزینه‌های پروتکل با اندازه متوسط در شبکه نیز افزایش قابل توجهی را تجربه کرده‌اند و از ۲.۱۳ دلار در هر انتقال در اول آپریل به نرخ فعلی ۰.۰۰۳ اتر یا ۵.۴۹ دلار برای هر تراکنش با اندازه متوسط، ۱۵۷ درصد افزایش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا