افزایش ۱۱ درصدی فروش NFT

در جدیدترین داده‌ها، فروش توکن‌های غیرمثلی (NFT) برای این هفته نسبت به هفته قبل ۱۱.۶۰ درصد افزایش داشته است. علاوه بر این، تعداد خریداران فردی که در هفت روز گذشته NFT خریداری کرده اند، ۹۵.۲۰ درصد افزایش یافته و در مجموع به ۶۶۴,۰۹۶ خریدار رسیده است.

 

فروش NFT این هفته با افزایش متوسطی بیش از ۱۱ درصد روبرو شده است، بیت کوین NFTها همچنان در جایگاه دوم قرار دارند

بر اساس داده‌های cryptoslam.io در ۲۰ ژوئن ۲۰۲۳، هفته گذشته شاهد افزایش متوسطی در فروش NFT بودیم که مجموع آن چیزی بیش از ۱۴۶ میلیون دلار ثبت شد. این نشان‌دهنده افزایش تقریبی ۱۱.۶۰ درصدی نسبت به هفت روز گذشته است.

 

با وجود کاهش جزئی ۱.۹۹ درصدی تعداد تراکنش‌های NFT که در هفته گذشته به ۲,۲۷۱,۲۹۳ تراکنش رسید، افزایش بیش از ۹۵ درصدی در تعداد خریداران NFT وجود دارد. آمارها نشان می‌دهد که در هفت روز گذشته تقریباً ۶۶۴,۰۹۶ خریدار ثبت شده است.

 

از مجموع فروش NFT به مبلغ ۱۴۶ میلیون دلار، بخش قابل توجهی از ۸۵.۴۳ میلیون دلار به NFTهای مبتنی بر ETH نسبت داده شده است، در حالی که ۲۱.۳۸ میلیون دلار از NFTهای BTC محور است. شایان ذکر است که NFTهای مبتنی بر بیت کوین به طور مداوم جایگاه دوم خود را در بین بلاکچین‌ها از نظر فروش برای چندین هفته متوالی حفظ کرده اند.

 

شایان ذکر است، فروش NFT مبتنی بر ETH طی یک هفته جهش ۱۸.۱۱ درصدی را تجربه کرد، در حالی که فروش NFT مبتنی بر BTC نسبت به هفته قبل ۱۰.۸۴ درصد جهش داشت. با جمع کردن پنج بلاکچین برتر برای فروش هفتگی Solana ،BNB Chain و Mythos را پشت سر ETH و BTC دنبال می‌کنیم.

 

این هفته، جایگاه پیشرو در فروش NFT متعلق به مجموعه‌ای به نام Uncategorized ordinals است که ۱۲.۱۸ میلیون دلار فروش داشته است. پس از آن مجموعه Grails II است که توسط خانه حراج لوکس Sotheby’s فروخته شده است که حدود ۷.۶۷ میلیون دلار فروش داشته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا