اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

سرمایه‌گذاری ۱۱.۴ درصد از ساکنان امارات در کریپتو

گزارشی که توسط اداره تنظیم مقررات ارتباطات و دولت دیجیتال امارات (TDRA) منتشر شده است، نشان میدهد که بیش از ۱۱ درصد از ساکنان امارات متحده عربی در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده اند. در سطح جهانی، امارات متحده عربی اکنون از نظر نرخ سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال در رتبه دهم قرار دارد.

 

ماموریت امارات متحده عربی برای تبدیل شدن به یک مرکز رمزنگاری جهانی

بر اساس مطالعه‌ای که توسط تنظیم‌کننده مخابرات امارات متحده عربی، اداره تنظیم مقررات مخابرات و دیجیتال (TDRA) انجام شده است، حدود ۱۱.۴ درصد از ساکنان این کشور دارای ارزهای دیجیتال هستند یا در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند. با این نسبت ساکنان که در معرض کریپتو قرار دارند، امارات متحده عربی اکنون در میان ده کشور برتر با بیشترین سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال قرار دارد.

 

 

طبق گزارشی در Khaleej Times، یافته‌های مطالعه سبک زندگی دیجیتال در سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد که امارات متحده عربی ممکن است در مسیر تحقق هدف خود برای تبدیل شدن به یک قطب جهانی برای دارایی‌های دیجیتال باشد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد افشاگری در گزارش شیوه زندگی دیجیتال TDRA، تصمیم امارات متحده عربی را برای تبدیل شدن به یک هاب برای کریپتو به یکی از اولین کشورهایی که ارزهای رمزنگاری شده را پذیرفته و تنظیم می‌کند، تأیید می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا