تورم ۱۰۸.۸ درصدی آرژانتین

تورم در آرژانتین به ۱۰۸.۸ درصد می‌رسد!

 

نرخ تورم در آرژانتین سالانه به ۱۰۸.۸ درصد رسید

موسسه ملی آمار آرژانتین (INDEC) داده‌های قیمت مربوط به ماه آپریل را ارائه کرده است و نرخ تورم سالانه ۱۰۸.۸ درصد افزایش یافته است. نرخ تورم بیش از ۱۰۴.۳ درصد ثبت شده در ماه مارس افزایش یافت. اقلام خوراکی و آشامیدنی با افزایش ۱۰.۱ درصدی قیمت‌ها بیشترین سهم را در افزایش تورم داشته اند.

 

دولت آرژانتین توضیح داد که ناآرامی‌های نرخ ارز در بازارهای مالی در نیمه آخر ماه باعث افزایش پیشگیرانه قیمت‌ها در بسیاری از محصولات و خدمات اقتصاد ما شد و اذعان داشت که باید تلاش‌های بیشتری برای دستیابی به نرخ بهتر انجام دهد که منجر به مبارزه با تورم می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا