اخبار بلاکچیناخبار NFTاخبار ارز دیجیتال

سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری در Animoca Brands

شرکت Animoca Brands، ناشر بازی‌های بلاکچین، اعلام کرد که این شرکت ۱۱۰ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری به رهبری Temasek، Boyu Capital و GGV Capital جمع‌آوری کرده است.

 

انیموکا ۱۱۰ میلیون دلار از سرمایه‌گذاران استراتژیک جمع‌آوری کرد

Animoca Brands میزان ۱۱۰ میلیون دلار دیگر در این ماه پس از اینکه این شرکت ۱۰۰ میلیون دلار از Temasek و دیگران در پایان ماه اوت تضمین کرد، جمع‌آوری کرده است. آخرین افزایش سرمایه که در ۸ سپتامبر اعلام شد، توضیح می‌دهد که Temasek، Boyu Capital، و GGV Capital رهبری دور را برعهده داشتند و Mirae Asset Management و True Global Ventures نیز در این سرمایه‌گذاری شرکت کردند.

 

شرکت بازی‌های رمزنگاری، NFT و شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Animoca Brands (AB) مستقر در هنگ‌کنگ توانسته است از طریق تعدادی دور سرمایه‌گذاری در میان زمستان کریپتو رشد کند. زیرمجموعه ژاپنی این شرکت، معروف به Animoca Brands KK (Animoca Brands Japan)، میزان ۴۵ میلیون دلار از بزرگترین بانک ژاپن MUFG و شرکت مادر Animoca Brands KK AB جمع‌آوری کرد.

 

در آخرین اطلاعیه‌ای که در روز پنجشنبه فاش شد، Animoca گفت Temasek ،Boyu Capital و GGV Capital به شرکت مشاوره ارائه می‌دهند و شرکت‌ها درباره طرح‌های تجاری و سرمایه Animoca نظر خواهند داد. ناشر بازی‌های وب ۳ و بلاکچین قصد دارد از سرمایه جدید برای خریدهای استراتژیک، سرمایه‌گذاری و توسعه محصول استفاده کند. این شرکت قصد دارد بخش متاورسش را تقویت کند. Yat Siu، یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی Animoca Brands، توضیح داد که این شرکت در طول ۱۲ ماه گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

 

Siu در بیانیه‌ای گفت:

Animoca در سال گذشته به‌عنوان یک شرکت رشد قابل‌توجهی داشته است و سرمایه‌گذاران جدید ما با ایجاد یک شرکت پیشرو در جهان که حقوق مالکیت دیجیتال در صنعت Web3 را توسعه می‌دهد، با مشاوره و دیدگاه‌های استراتژیک به ما کمک خواهند کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا