اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

۱۰۰۰ دلار بیت کوین، هدیه جک دورسی

این ابتکار بشردوستانه به آموزش در شبکه بیت کوین کمک می‌کند. اولین برنامه آموزش بیت کوین آکادمی بیت کوین جک دورسی و جی زی (شان کارترز) به پایان رسید. پس از ۱۲ هفته، ابتکار عمل با اهدای ۱۰۰۰ دلار بیت کوین به همه شرکت‌کنندگانی که تصمیم گرفتند کمک هزینه دریافت کنند، پایان یافت.

 

هدیه جک و جی زی

همانطور که توسط Business Insider گزارش شده است، کل برنامه، از جمله ایردراپ نهایی، شخصاً توسط جی زی و جک دورسی تامین شده است. اگرچه مشخص نیست دقیقا چند نفر ایردراپ را دریافت کردند، ایمیلی نشان داد که بیش از ۳۵۰ نفر در این برنامه شرکت کرده بودند.

 

درباره جک دورسی بیشتر بدانید.

 

آکادمی بیت کوین در اوایل ژوئن به عنوان یک برنامه حضوری برای ارائه آموزش و منابع بیت کوین به ساکنان Marcy Houses نیویورک، جایی که جی زی در آن بزرگ شد، معرفی شد و از ۲۲ ژوئن تا ۷ سپتامبر ادامه داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا