۱۰۰ بیت کوین پس از بیش از ۱۲ سال منتقل شد

پس از صرف ۵۰ بیت کوین از سال ۲۰۱۰ در ۱۵ ژوئن، پس از بیش از ۱۲ سال خواب، تقریباً ۱۱ روز بعد، گروه دیگری از کیف پول‌های غیرفعال ایجاد شده در سال ۲۰۱۰ برای اولین بار در بیش از یک دهه، ۱۰۰ بیت کوین به ارزش کمی بیش از ۳ میلیون دلار را انتقال دادند.

 

۸ جایزه بلاک از سال ۲۰۱۰، امسال جابه‌جا شد

تاکنون در سال جاری، در مجموع هشت جایزه بلاک از دوران سال ۲۰۱۰ برای اولین بار در بیش از ۱۲ سال گذشته از کیف پول منتقل شده است. دو مورد از آنها در روز دوشنبه، ۲۶ ژوئن ۲۰۲۳، پس از اینکه تجزیه‌کننده بلاکچین Btcparser.com، این حرکات را شناسایی کرد، جابه‌جا شدند. هر دو پاداش بلاک در ۱۲ ژوئیه ۲۰۱۰ به دست آمدند، که نشان می‌دهد دو یارانه بلاکی متعلق به یک فرد است.

 

اولین تراکنش در بلاک ۷۹۵,۹۳۶ تأیید شد و مالک ۴۹ بیت کوین به یک آدرس واحد ارسال کرد، در حالی که ۰.۹۹ بیت کوین باقی مانده به آدرس دیگری منتقل شد. هر دوی این کیف پول‌ها بیکار می‌مانند و بیت کوین را خرج نکرده اند. انتقال دوم در بلاک ۷۹۵,۹۴۰ ساعتی بعد تأیید شد و همه این وجوه به یک آدرس واحد ارسال شد که در حال حاضر دارای ۴۹.۹۹ BTC است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا