تضمین ۱.۵ میلیون دلار توسط استارت‌آپ Masroofi

استارت‌آپ فین‌تک مصری Masroofi اخیراً ۱.۵ میلیون دلار از طریق دور سرمایه‌گذاری با حمایت سرمایه‌گذاران ناشناس جمع‌آوری کرده است. افزایش سرمایه اندکی پس از آن صورت گرفت که بنا بر گزارش‌ها، بنیانگذاران Masroofi پیشنهاد سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران در برنامه Shark Tank را رد کردند.

 

جذب سرمایه‌گذاران توسط استارتاپ فین‌تک Masroofi

Masroofi، فین‌تک مصری که بر خدمات پرداخت الکترونیکی برای کودکان متمرکز است، اخیراً ۱.۵ میلیون دلار از طریق دور سرمایه‌گذاری جمع‌آوری کرده است. انتظار می‌رود سرمایه جذب‌شده برای فعالیت‌های عملیاتی و توسعه فین‌تک تأمین مالی شود. بر اساس گزارشی، Masroofi پس از اینکه مدیران شرکت، سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران در برنامه Shark Tank را رد کردند، توانست ۱.۵ میلیون دلار جذب کند.

 

همانطور که در گزارش African Heroes توضیح داده شد، شرکت‌کنندگان ناشناس در دور سرمایه‌گذاری Masroofi با تمرکز فین‌تک بر ۲۰ میلیون جوان مصری بین ۵ تا ۲۰ سال جذب شدند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا