افزایش ۱.۵ میلیارد دلاری موجودی بیت کوین بایننس

موجودی بیت کوین بایننس در یک ماه بیش از ۵۰,۰۰۰ واحد افزایش یافته است، برخلاف سایر صرافی‌های بزرگ، در حالی که داده‌ها حاکی از کاهش قیمت بیت کوین در بازار در اوج ۳۰,۰۰۰ دلار است که امروز اتفاق افتاد و بیت کوین تا ۲۸,۳۶۰ دلار کاهش یافت.

 

فروش بعدی بیت کوین؟

معامله‌گران ممکن است خود را برای فروش، قبل از بسته شدن کندل ماهانه آماده کرده بودند زیرا داده‌ها نشان می‌دهد که ده ها هزار سکه به سمت صرافی‌ها حرکت کرده بود. آخرین ارقام از منبع نظارت زنجیره‌ای Coinglass تأیید می‌کند که موجودی BTC بایننس، رهبر حجم معاملات جهانی، در ۳۰ روز گذشته بیش از ۵۰,۰۰۰ واحد (۱.۵ میلیارد دلار) افزایش یافته است.

 

از آنجایی که بیت کوین به دلار به طور منظم از اواسط مارس به بالاترین حد چند ماهه خود رسیده است، بدون شک وسوسه فروش برای دارندگان بلندمدت و کوتاه مدت افزایش یافته است. فشار فروش واقعی تاکنون بر اساس استانداردهای تاریخی خاموش مانده است، اما داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که این فشار به راحتی می‌تواند تغییر کند.

 

طبق گفته Coinglass، بایننس به تنهایی اکنون ۵۱,۰۰۰ بیت کوین بیشتر از ۳۰ روز پیش در حساب خود دارد. در مقایسه با ۱۰ مارس، زمانی که BTC/USD برای مدت کوتاهی پشتیبانی ۲۰,۰۰۰ دلاری را به چالش کشید، موجودی آن تقریباً ۱۰۰,۰۰۰ BTC افزایش یافته است، داده‌های جداگانه از پلتفرم تحلیلی CryptoQuant این موضوع را تأیید می‌کند.

 

هر چقدر که این اعداد بزرگ به نظر می‌رسند، هفته گذشته نرخ ورود وجوه به کیف پول صرافی‌ها را کاهش می‌دهد و موجودی آن تنها در هفت روز گذشته به ۲۲,۰۰۰ بیت کوین رسیده است. بایننس، با بیشترین حجم معاملات در بین هر صرافی، تنها در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰ میلیارد دلار معامله داشته است. سایر صرافی‌های اصلی در واقع بیت کوین را از دست داده‌اند یا افزایش ناچیز موجودی را شاهد بوده‌اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا