تحلیل کاردانو، روند همچنان صعودی، ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته اول اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت کاردانو به صورت سقف کانال صعودی دارد. پس از هفته‌ای نزولی آیا روند صعودی ادامه‌دار می‌شود؟ یا درهای حرکت به سمت کف کانال باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

تحلیل کاردانو نشان می‌دهد که هفته گذشته ریزش شدیدی را کاردانو تجربه کرد و ریزش نسبتا شدیدی را تجربه کرد. این ریزش قیمت کاردانو را تا ۰.۳۷۸ دلار پایین آورد. اما در نهایت ۰.۳۶ دلار توانست قیمت را افزایش دهد. پس به نظر هفته پر نوسانی را تجربه خواهیم کرد. با توجه به خرید سنگین نهنگ‌های کاردانو به نظر افزایش قیمت محتمل باشد.

تحلیل کاردانو هفته اول اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

در حال حاضر قیمت کاردانو ۰.۳۹ دلار را نشان می‌دهد. اما یک‌بار دیگر می‌توانیم افزایش قیمت را تجربه کنیم. در مسیر صعودی ۳ تارگت مهم را در نظر داریم. ابتدا کاردانویی که از منطقه حمایت روزانه خود افزایش یافته است، می‌تواند تا حوالی ۰.۴۱۳ دلار افزایش پیدا کند. سپس ۰.۴۲۴ دلار مقاومت کاردانو خواهد بود.

اما مقاومت اصلی کاردانو حوالی ۰.۴۳۷ دلار خواهد بود. این مقاومت همپوشانی با میانه کانال صعودی کاردانو دارد. عبور از این ناحیه می‌تواند افزایش قیمت را تا حوالی ۰.۴۶۲ دلار تحربه کند. شکست و تثبیت بالای این سقف روزانه می‌تواند قیمت کاردانو را تا سقف کانال صعودی در ۰.۵۵ دلار افزایش دهد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا