تحلیل کاردانو، فشار فروش سنگین، ۵ تیر ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته دوم تیر ۱۴۰۲ نشان از این دارد که فشار فروش سنگین همچنان ادامه دارد. در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

تحلیل کاردانو نشان از حرکت رنج پس از تحمل ریزش سنگین تا ناحیه ۰.۲۲ دلار است. این ناحیه حمایتی فعلا اجازه ریزش بیشتر را به این ارز دیجیتال نداده است. در واقع رنج فعلی بین کف ۰.۲۲ دلار و ۰.۳۰ دلار است. در این فاصله یک کف بالاتری نیز در محدوده ۰.۲۵۳ دلار به دست آمده است که تا وقتی که قیمت بالاتر از این کف است، معاملات شورت معنی ندارد، مگر در تایم فریم‌های پایین.

تحلیل کاردانو 5 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

اما کاردانو تنها زمانی صعودی می‌شود که بالای ۰.۳۷ دلار تثبیت شود. در غیر این صورت همچنان می‌تواند به روند قبلی خودش پولبک بزند و ریزش را ادامه دهد. در واقع پس از ریزش‌های سنگین سه هفته گذشته، هفته گذشته شاهد افزایش قیمت بودیم که این این شد تا دوباره فشار فروش سنگین شود و معامله گران از این حرکت به عنوان پولبک به نواحی شکسته شده تعبیر کنند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا