تحلیل کاردانو، فشار فروش سنگین، ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته اول تیر ۱۴۰۲ نشان از فشار فروش سنگین به داخل روند دارد. در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

تحلیل کاردانو نشان از ضعف روند دارد. این ارز دیجیتال نسبت به سایر آلت‌کوین‌ها روند بدتری را رقم زده است و پس از این که در لیست سیاه SEC قرار گرفت، فشار فروش مضاعفی روی این ارز دیجیتال رخ داد. هفته پیش کاردانو بین محدوده ۰.۲۸۵ دلار تا ۰.۲۵۳ دلار رنج زد. این در حالی است که رقبا روند بهتری را رقم زدند. کاردانو در حال حاضر می‌تواند با خروج از یکی از دو ناحیه بالایی که گفتیم، روند جدیدی را رقم بزند.

تحلیل کاردانو 30 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

در مسیر صعودی کاردانو ابتدا با مقاومت ۰.۲۹ دلاری روبه رو است. در صورتی که بتواند در این ناحیه حمایت شود، ۰.۳۲ دلار مقاومت بعدی و ۰.۳۴۸ دلار می‌تواند مرز بین حرکت صعودی و نزولی باشد. پس فعلا برای ورود به این ارز دیجیتال فعلا باید منتظر بود تا روند جدیدی شکل بگیرد و این فشار فروش از روی این ارز دیجیتال برداشته شود.

RSI کاردانو در تایم فریم هفتگی ۳۵ را نشان می‌دهد. اما در تایم روزانه کاردانو ۱۳ روز است که در ناحیه اشباع فروش قرار دارد. این یعنی خریداری برای این ارز دیجیتال وجود ندارد و در حال حاضر ۲۳ را نشان می‌دهد. این روند وقتی تغییر می‌کند که خریداران بیشتری در بازار وجود داشته باشند که فعلا این و در کاردانو نمی‌بینیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا