تحلیل کاردانو، افزایش حجم معاملات، ۲۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته آخر تیر ۱۴۰۲ نشان از افزایش حجم معاملات با وجود فشار فروش معامله‌گران دارد. در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

کاردانو هفته گذشته توانست تا ۰.۳۷۹ دلار قیمت خود را افزایش دهد. اما از جایی که در این نواحی مقاومتی سفارشات فروش زیادی وجود داشتند، قیمت پس از رسیدن به این نواحی ریزش را در دستور کار خود قرار داد. همین امر باعث شد، کندل هفتگی هفته گذشته یک کندل با شدوی بلند رقم زد. پس با توجه به فشار فروش و ادامه فاند منفی برای کاردانو، انتظار ریزش بیشتر را از این ارز دیجیتال داریم.

تحلیل کاردانو 27 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

در مسیر نزولی اولین حمایت کاردانو حوالی ۰.۳۰۱ دلار است. اگر این ناحیه از دست برود، آن وقت می‌توان انتظار ریزش بیشتری را تا ۰.۲۸ دلار داشت. حمایت بعدی حوالی ۰.۲۵۲ دلار است که در اگر این ناحیه نیز از دست برود، کاردانو می‌رود به سمت پر کردن شدوی ۰.۲۲ دلار.

اما در مسیر صعودی کاردانو باید بتواند، ابتدا ۰.۳۲۵ دلار را پس بگیرد. سپس به سمت ۰.۳۵۷ دلار حرکت کند. اگر موفق به عبور از این ناحیه شود، آن وقت می‌توان انتظار داشت به سمت سقف موقتی خودش حوالی ۰.۳۹۷ دلار حرکت کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا