تحلیل کاردانو، آماده برای پرواز، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حمایت محکم MA 200 دارد. پس از هفته‌ای نزولی آیا روند صعودی ادامه‌دار می‌شود؟ یا درهای حرکت به سمت کف کانال باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

تحلیل کاردانو نشان از حرکت صعودی این ارز دیجیتال در تایم فریم روزانه دارد. اگر کاردانو بتواند کف حمایتی خود را در حوالی ۰.۳۴۵ دلار حفظ کند؛ آن وقت انتظار داریم که کاردانو بتواند به سطوح بالاتری رشد کند.

تحلیل کاردانو 25 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

قیمت کاردانو در حال حاضر ۰.۳۷ دلار را نشان می‌دهد. در صورتی که قیمت کاردانو بتواند مقاومت پیش روی خود را در نزدیکی ۰.۳۹۲ دلار باز پس گیری کند، آن وقت می‌توان انتظار حرکت صعودی را از این ارز دیجیتال پر پتانسیل داشت. بالای ۰.۴۵ دلار می‌توان گفت کاردانو بولیش تر از قبل شده و روند صعودی تازه‌ای را استارت زده است.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا