تحلیل کاردانو، برگشت به روند، ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته چهارم خرداد ۱۴۰۲ نشان از برگشت قیمت کاردانو به داخل روند دارد. در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

تحلیل کاردانو نشان می‌دهد، علیرغم ریزش شدید تا ناحیه ۰.۲۲ دلار، گاوها زیر قیمت را گرفتند و با توجه به اوردرهای زیادی که در این ناحیه بود و جمع آوری شد؛ کندل هفته گذشته در قیمت ۰.۲۷ دلار بسته شد. حال انتظار می‌رود؛ اگر روند بازار نزولی باشد، دوباره این شدو را پر کند. اما دوباره ۰.۲۲ می‌تواند جلوی ریزش قیمت را بگیرد.

تحلیل کاردانو 22 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

اما اگر فشار فروش مردم عادی با خرید هجومی نهنگ‌ها همراه شود، می‌توان انتظار داشت قیمت کاردانو به اهداف بالاتری دست پیدا کند. در این شرایط کاردانو باید ابتدا ۰.۲۹۶ دلار را پس بگیرد. بالای این منطقه تثبیت کند تا به قیمت بالاتری دست پیدا کنیم. در این شرایط می‌توان انتظار داشت قیمت کاردانو به سمت ۰.۴۲ و ۰.۴۶۶ حرکت کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا