تحلیل کاردانو، پولبک به شکست، ۲۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته چهارم تیر ۱۴۰۲ نشان از رنج قیمت قبل از شکست مقاومت دارد. در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

کاردانو همچنان تحت تاثیر روند نزولی و اخبار منفی خودش قرار دارد. اگر کاردانو ناحیه حساس ۰.۲۲ دلار را از دست بدهد، آن وقت می‌توان انتظار ریزش بیشتری را برای این ارز دیجیتال داشت. در حال حاضر قیمت در محدوده ۰.۲۹ دلار قرار دارد. اگر قیمت کاردانو نتواند از ۰.۳۰ دلار عبور کند، آن وقت باید منتظر ریزش بیشتر قیمت کاردانو باشیم.

تحلیل کاردانو، 20 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

کاردانو در صورتی که مسیر نزولی را در پیش رو داشته باشد، باید حمایت ۰.۲۵۹ دلار را از دست بدهد. در این شرایط نمی‌توان انتظار خوبی از قیمت کاردانو داشت. عبور از ۰.۳۳ دلار می‌تواند قیمت را حتی تا ۰.۳۵ دلار افزایش دهد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا