تحلیل کاردانو، کندل دوجی بلاتکلیف، ۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته اول مرداد ۱۴۰۲ نشان از ثبت یک کندل دوجی بلاتکلیف دارد. در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

جهش کاردانو از متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰.۳۱ دلار) در ۱۹ جولای به ۰.۳۳ دلار در ۲۰ جولای رسید. این نشان می‌دهد که خرس‌ها در حرکت‌های شارپ می‌فروشند. قیمت دوباره به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه بازگشته است که همچنان سطح کلیدی است که در کوتاه مدت باید مراقب آن بود.

اگر قیمت به شدت افزایش یابد و به بالای ۰.۳۴ دلار برسد، جفت ارز ADA/USDT ممکن است تا ۰.۳۸ دلار افزایش یابد. برعکس، اگر قیمت پایین‌تر حرکت کند و به زیر میانگین‌های متحرک برسد، نشان دهنده بازگشت خرس‌ها به بازی خواهد بود. سطح  ۰.۳۰ دلار می‌تواند خرید قوی توسط گاوها را جلب کند.

تحلیل ارز کاردانو 2 مرداد 1402

 

تحلیل کاردانو تکنیکال

تحلیل تکنیکال کاردانو نشان از حرکت رنج پس از افزایش شدید قیمت دارد. در واقع طی حرکتی قیمت تا محدوده ۰.۳۸۳ دلار افزایش یافت، سپس ریزش از همان ناحیه رقم خورد و تا ۰.۳۰ دلار ادامه پیدا کرد. حال باید منتظر شکست روند قیمتی از یک طرف باشیم تا روند قیمتی کاردانو مشخص شود. در صورتی که شکست از بالا رخ دهد، برای تائیدیه باید منتظر تثبیت بالای قیمت ۰.۳۲۵ دلار باشیم. سپس افزایش بیشتر می‌تواند قیمت را حتی تا ۰.۳۵ دلار بالا بکشد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۴ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا