تحلیل کاردانو، کف کانال صعودی، ۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته اول خرداد ۱۴۰۲ نشان از حمایت قوی در این نواحی دارد. پس از هفته‌ای نزولی آیا روند صعودی ادامه‌دار می‌شود؟ یا درهای حرکت به سمت کف کانال باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

تحلیل کاردانو نشان می‌دهد، قیمت کاردانو در حوالی ۰.۳۶ دلار حمایت مضاعفی دارد که به این آسانی‌ها اجازه نفوذ به این نواحی و زیر آن را نمی‌دهد. تا زمانی که بالای ۰.۳۶۵ دلار باشیم، همچنان صعودی خواهیم بود. در واقع منطقه رنجی در بین ۰.۳۶۵ دلار و ۰.۳۷۷ دلار وجود دارد که می‌تواند قیمت را به پرواز در بیاورد.

تحلیل کاردانو 2 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

قیمت کاردانو در حال حاضر در بین این ناحیه گیر کرده است. اما از آن‌جایی که خط روند نزولی روزانه شکسته شده است و حتی پولبکی نیز به این ناحیه زده شده است؛ می‌توان انتظار داشت که حرکت صعودی طی هفته جاری آغاز شود و با عبور از ناحیه ۰.۳۸ دلار حرکت صعودی در تایم هفتگی آغاز شود. در این صورت می‌توان انتظار داشت حرکت تا ۰.۴۲۳ دلار ادامه داشته باشد.

برای ادامه حرکت صعودی باید منتظر افزایش و شکست از قیمت ۰.۴۲۴ دلار باشیم. در این صورت می‌‎توانیم تا ناحیه حساس و مقاومتی روزانه در حوالی ۰.۴۶ دلار حرکت کنیم. در این صورت می‌توان انتظار حرکت صعودی بیشتری را برای کاردانو داشته باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا