تحلیل کاردانو، کف کانال صعودی، ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت نزولی قیمت کاردانو به سمت حمایت روزانه دارد. پس از هفته‌ای نزولی آیا روند صعودی ادامه‌دار می‌شود؟ یا درهای حرکت به سمت کف کانال باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

تحلیل کاردانو در تایم فریم هفتگی نشان از حرکت نزولی به سمت کف کانال صعودی دارد. در صورتی که این محدوده حوالی ۰.۳۵ دلار از دست برود، انتظار ریزش بیشتر را از کاردانو داریم. اما در صورتی که از کف کانال حمایتی صورت بگیرد، این ارز دیجیتال می‌تواند رشد خوبی را در پیش داشته باشد.تحلیل کاردانو 19 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

قیمت کاردانو در حال حاضر ۰.۳۶ دلار را نشان می‌دهد، در صورتی که کف قیمتی شکسته شود، کاردانو می‌تواند تا ۰.۳۰ دلار ریزش کند. اگر کاردانو نتواند این محدوده را حفظ کند، ریزش تا نواحی ۰.۲۸۵ دلار و ۰.۲۴ دلار ادامه خواهد داشت. اما انتظار ریزش سنگین‌تری فعلا از کاردانو نداریم و سناریو صعودی در طول هفته جاری می‌تواند قدرت بگیرد.

اگر کاردانو ۰.۳۶ دلار را حفظ کند، می‌تواند مسیر صعودی خود را در پیش بگیرد. در این مسیر کاردانو، ابتدا باید ناحیه ۰.۳۹ دلار را بازپس گیری کند. عبور از این ناحیه می‌تواند قیمت کاردانو را تا محدوده ۰.۴۲ دلار تا ۰.۴۶ دلار افزایش دهد. در این صورت و هجوم خریداران می‌توان انتظار سطوح بالاتر را از کاردانو تا حوالی ۰.۵۹ دلار داشت.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا