تحلیل کاردانو، سقوط زیر حمایت، ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته سوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از برگشت قیمت از مقاومت در تایم فریم روزانه دارد. پس از هفته‌ای که کندل دوجی بسته شد، روند نزولی این هفته ادامه پیدا کرد. در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

تحلیل کاردانو طی هفته جاری نشان از حرکت نزولی ادامه‌دار دارد. هفته گذشته از ناحیه ۰.۳۷۷ دلار نتوانستیم عبور کنیم. کاهش قیمت از این ناحیه اتفاق افتاد و در حال حاضر ریزش بیشتر تا ناحیه ۰.۳۳۶ دلار ادامه دارد. حال باید منتظر واکنش قیمت به ناحیه ۰.۳۳۰ دلار باشیم. اگر این کف از دست برود، قیمت کاردانو می‌تواند تا کف ۰.۲۹۶ نیز ادامه پیدا کند. در واقع هر گونه سودی که در ماه ژانویه داده بود را پس گرفته است.

تحلیل کاردانو 17 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

قیمت کاردانو در حال حاضر بالای حمایت هفتگی خودش قرار دارد و نگهداشتن این ناحیه بسیار حائز اهمیت است. اگر این کف از دست برود، می‌توان انتظار داشت قیمت تا زیر ۰.۳۰ نیز ریزش را تجربه کند. اما برای حرکت صعودی قیمت کاردانو باید ابتدا از پس مقاومت فعلی در حوالی ۰.۳۵ دلار حرکتی را آغاز کند. سپس به بالای ۰.۳۶۵ دلار حرکت کند که به منزله تثبیت بالای حمایت روزانه تلقی می‌شود. در این حالت بازم مقاومت ۰.۳۷۷ دلار و ۰.۳۸۶ دلار می‌تواند مانعی برای ادامه حرکت صعودی شود. اما بالای این مناطق هر حرکت مثبتی می‌تواند قیمت را تا ۰.۴۲۳ دلار ادامه دهد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا