تحلیل کاردانو، پشت مقاومت فیلیپ، ۱۳ تیر ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته سوم تیر ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت پشت مقاومت فیلیپ قیمتی دارد. این ناحیه اگر شکسته شود، می‌توان به روند صعودی هفته جاری امیدوار بود. اما تا زمانی که اخبار منفی در رابطه با ممنوعیت SEC در رابطه با این ارز دیجیتال وجود دارد، نمی‌توان انتظار حرکت صعودی قوی را از کاردانو داشت.

در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

پس از ۲۵ روز که از ریزش سنگین کاردانو می‌گذرد، همچنان در یک بازه قیمتی بین ۰.۲۵ دلار تا ۰.۳۰ دلار قرار داریم و هنوز نتوانستیم از این محدوده مقاومتی خارج شویم. اما تحلیل این هفته کاردانو نشان می‌دهد که اگر بتوانیم از ۰.۳۰ دلار عبور کنیم و بالای این منطقه در نزدیکی ۰.۳۱۲ دلار تثبیت شویم، آن وقت می‌توان انتظار افزایش قیمت کاردانو را داشت. در این مسیر صعودی کاردانو می‌تواند مقاومت‌های پیش روی خود را رد کند.

تحلیل کاردانو 13 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

اگر قیمت کاردانو به ۰.۳۱۲ دلار برسد، می‌تواند این هفته به اعداد ۰.۳۲۲ دلار و ۰.۳۳۴ دلار برسد. تارگت نهایی این حرکت صعودی کاردانو می‌تواند، حوالی ۰.۳۵۱ دلار باشد. این منطقه فیلیپ قیمت کاردانو است که می‌تواند تغییر روند نزولی به صعودی در این نقطه رقم بخورد.

اگر از ۰.۳۵۱ دلار ریجکت شویم، باز هم می‌توانیم ریزش را ادامه داده و به نواحی پایین دست پیدا کنیم. در صورتی که به زیر ۰.۲۵۹ حرکتی را آغاز کنیم، کاردانو می‌تواند ۰.۲۴ دلار را ببیند. از دست رفتن این ناحیه نیز منجر به از دست رفتن حمایت اصلی شده و ریزش می‌تواند تا ناحیه ۰.۲۲ دلار ادامه دار باشد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا