تحلیل کاردانو، حمایت دو لبه، ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته دوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت کاردانو به سمت حمایت روزانه دارد. پس از هفته‌ای نزولی آیا روند صعودی ادامه‌دار می‌شود؟ یا درهای حرکت به سمت کف کانال باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

تحلیل کاردانو نشان می‌دهد ریزش‌ها همچنان ادامه دار است و ما نتوانستیم طی هفته گذشته سقفی بالاتر از سقف‌های قبلی ثبت کنیم. این امر باعث ریزش بیشتر کاردانو شد. ۴ هفته گذشته و ما همچنان در قیمت ۰.۳۸ دلار در حال رنج زدن هستیم و تغییری در ساختار رفتاری کاردانو ایجاد نشده است. با توجه به حمایت روزانه کاردانو در محدوده ۰.۳۷۲ دلار تا ۰.۳۸ دلار انتظار می‌رود، از این ناحیه حرکتی به سمت بالا داشته باشیم. اما در نهایت تا زمانی که از مقاومت ۰.۴ دلار عبور نکنیم، همچنان نزولی خواهیم بود.

تحلیل کاردانو هفته دوم اردیبهشت

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

قیمت کاردانو در حال حاضر ۰.۳۸۳ دلار است. این ارز دیجیتال می‌تواند تا محدوده ۰.۳۶۹ دلار نیز ریزش را تجربه کند. اما ریزش و بسته شدن کندل روزانه زیر این ناحیه می‌تواند قیمت را تا حمایت هفتگی کاردانو حوالی ۰.۳۲ دلار ادامه دهد. اما اگر در طول روزهای آینده این ناحیه ۰.۴۰ دلاری شکسته شود، در این صورت می‌توان به آینده کاردانو حداقل در میان مدت امیدوار بود. در صورت عبور از ۰.۴ دلار مقاومت بعدی ۰.۴۲ دلار است که اگر شکسته شود می‌توان به حرکت تا ۰.۴۶ نیز امیدوار بود.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا