تحلیل کاردانو، کف کانال صعودی، ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو در هفته دوم خرداد ۱۴۰۲ نشان از حمایت قوی در این نواحی دارد. پس از هفته‌ای نزولی آیا روند صعودی ادامه‌دار می‌شود؟ یا درهای حرکت به سمت کف کانال باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز کاردانو

تحلیل کاردانو نشان می‌دهد؛ این ارز دیجیتال در کف کانال صعودی خودش همچنان درگیر است و می‌تواند رشد خوبی را از این نواحی آغاز کند. اگر قیمت کاردانو بتواند بالای ۰.۳۷۶ دلار حرکتی را آغاز کند، می‌تواند یک بار دیگر به سمت ۰.۳۸ دلار و ۰.۳۸۶ دلار حرکت کند. در این شرایط کاردانو می‌تواند به بالای مقاومت خود در حوالی این محدوده قرار گیرد و رشد خوبی را آغاز کند.

تحلیل کاردانو 12 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

کاردانو در مسیر نزولی می‌تواند در نواحی ۰.۳۷۳ دلار و ۰.۳۷۱ دلار حمایت شود. اما اگر این نواحی از دست برود. می‌توان انتظار ریزش بیشتر تا ناحیه ۰.۳۶۵ دلار را داشته باشیم. همچنان برای روند صعودی بهتر باید منتظر شکست ۰.۳۸ دلار و ۰.۴۲ دلار باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا